אייקון, פיתוח אפליקציות וסטארטאפים
הסכם מייסדים

ייעוץ משפטי, ליווי וניסוח הסכם מייסדים ייסוד סטארט-אפ ייסוד סטארט-אפ הינו הדרך להפוך רעיונות טכנולוגיים, אפליקציות, מוצרים או שירותים, לעסקים מוצלחים. ייסוד סטארט-אפ כרוך בבדיקת שוק ומתחרים, ניסוח תכנית עסקית, הגנת קניין רוחני, בחירת דרך ההתארגנות המשפטית (עצמאי, חברה, שותפות) בגיוס ממון להקמתו בפועל (הלוואות או השקעות). כאשר הסטארט-אפ מיוסד ע"י יותר מאדם אחד, קם גם הצורך בהסכם מייסדים. קרא עוד
עורך דין פטנטים
יריב קדם, עו

עו"ד יריב קדם

יריב קדם, בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטאות חיפה ותל אביב, הינו עו"ד בעל ותק של מעל 20 שנה, נוטריון, הבעלים של משרד עורכי הדין בבעלותו ושל APPLAB – חממה עסקית להקמה וליווי בינלאומי כולל של סטארט-אפים. בעל נסיון משפטי ועסקי רב בליווי חברות וסטארטאפים החל משלב הרעיון ובפעילותם השוטפת בישראל ובעולם. שותף אמון יצירתי בתהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיים והטקטיים של בעלי מניות, דירקטורים, ובעלי העסקים בפעילותם העסקית והמשפטית.

קרא עוד >>

  • מעל 20 שנות ניסיון
  • חממה עסקית לסטארטאפים
  • הייטק בינלאומי
  • ליווי אישי

הסכם מייסדים לסטארט-אפ
הסכם מייסדים נועד להסדיר מספר מערכות יחסים ובעיקר את מערכת היחסים בין המייסדים של הסטארט-אפ לבין עצמם, את היחסים בינם לבין התאגיד שהם מקימים ובכלל זה איך יקימו, ינהלו או יפרקו אותו ואת היחסים כלפי צדדים שלישיים כמו משקיעים. כל אחד מהנושאים כולל מספר רב של אפשרויות שנסיון החיים העסקי והמשפטי בכלל, והעדפת המייסדים בפרט, ילמד כיצד לגבש את נוסח ההסכם. כך למשל, להסדרים כמו במב"י (Buy Me Buy You), הצטרפות בעלי מניות קיימים להצעת רכש חיצונית (Tag Along), זכות קדימה וכד', יש להתייחס כאבני בניין משפטיות, שהצדדים להסכם יחליטו אם יש להם עניין בהם, לשנותם, להשמיטם, או לשלבם בהסכם לאחר קבלת הסבר מתאים.

הלקוחות שלי