אייקון, פיתוח אפליקציות וסטארטאפיםפטנט על אפליקציה

ייעוץ וליווי משפטי לרישום פטנט על אפליקציה או תוכנה
לאפליקציה או תוכנה (להלן: "אפליקציה") ישנם שלושה היבטים מרכזיים של קניין רוחני. המרכזי שבהם הינו הגנת זכות יוצרים באמצעות פורמט זכויות יוצרים בינלאומי. השני הינו הגנת סימן מסחר על המיתוג של האפליקציה (שם/לוגו). השלישי הינו פטנט על אפליקציה המגן על היבטים בעלי אופי טכנולוגי מוחשי של אפליקציה. מתוקף 15 שנות ותק בליווי סטארט-אפים, תוכלו לקבל במשרדנו יעוץ והכוונה איך ניתן להגן על האפליקציה שלכם גם באמצעות פטנט.

קרא עוד
אפליקציה זכויות יוצרים
יריב קדם, עו

עו"ד יריב קדם

יריב קדם, בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטאות חיפה ותל אביב, הינו עו"ד בעל ותק של מעל 20 שנה, נוטריון, הבעלים של משרד עורכי הדין בבעלותו ושל APPLAB – חממה עסקית להקמה וליווי בינלאומי כולל של סטארט-אפים. בעל נסיון משפטי ועסקי רב בליווי חברות וסטארטאפים החל משלב הרעיון ובפעילותם השוטפת בישראל ובעולם. שותף אמון יצירתי בתהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיים והטקטיים של בעלי מניות, דירקטורים, ובעלי העסקים בפעילותם העסקית והמשפטית.

קרא עוד >>

  • מעל 20 שנות ניסיון
  • חממה עסקית לסטארטאפים
  • הייטק בינלאומי
  • ליווי אישי
פטנט על אפליקציה בעוד ארה"ב תומכת בגישה ליברלית המאפשרת הגנה רחבה יחסית של פטנט על פיתוח אפליקציה בנוסף להגנת זכות יוצרים, רוב מדינות העולם מתנגדות לתפישה זו ותומכות בגישה כי ההגנה הרלבנטית היחידה היא זכות יוצרים. גישת ביניים, אם כי מחמירה, הקיימת בישראל, מאפשרת רישום פטנט על אפליקציה אך זאת על פי המבחן שנקבע ע"י רשם הפטנטים אסא קלינג בהוראות עבודה חדשות שפורסמו ביום 12/1/2012- "זיהוי קיומו של אופי טכנולוגי מוחשי למוצר או התהליך הנתבעים, או לתוצאת התהליך". גישה זו דומה לגישה האירופאית המחמירה. המבחן "אופי טכנולוגי מוחשי", משמעו, ככלל, ביטוי של תכונות פיזיות בדבר כלשהו עליו מבוצעת האמצאה או באופי הפעולה אותה המוצר או התהליך מבצעים. רישום פטנט על אפליקציה הליך רישום פטנט על פיתוח אפליקציה מתחיל בניסוח בקשת הפטנט והגשת בקשת הפטנט, לרוב בארה"ב. אם האמצאה הינה גם בעלת אופי טכנולוגי מוחשי ניתן יהיה להגישה אף בישראל או באירופה. ייעוץ וליווי משפטי ברישום פטנט על אפליקציה כמשרד בעל נסיון של יותר מ- 15 שנים בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, נשמח להקים עבורכם סטארט-אפ לאפליקציה ולספק ייעוץ וליווי משפטי להגנת האפליקציה שלכם באמצעות פטנטים בישראל או בחו"ל, וזאת בנוסף להגנה באמצעות פורמט זכויות יוצרים בינלאומי ואמצעים משפטיים אחרים.

מן התקשורת

ראיון של עו"ד קדם, "שש כלכלי"/ערוץ 1 מיום 10/7/17

מפת הדרכים להקמת סטארט-אפ משלב הרעיון

ראיון ברדיו תל אביב עם ענבר שנהב – פורמט זכויות יוצרים לאפליקציה

שימוש לא חוקי בתמונה ברשתות חברתיות – 'פרקליטים עד הבית', רשת.

איך רובוטים שואבים את הפרטיות שלכם? 'שבע אקטואלי', כאן.

איך מקימים סטארט-אפ לאפליקציה? ראיון ברדיו תל אביב