אייקון, פיתוח אפליקציות וסטארטאפים
רעיון

רעיון היושב לנו בראש הינו רק תחילת הדרך. כדי לממש רעיון למציאות עסקית ומשפטית יש לבטא אותו תחילה בדרך מוחשית, ממנה ניתן יהיה ללמוד כיצד לממשו. ההבדל בין רעיון לביטוי הרעיון, הוא כמו ההבדל בין חלום למציאות, או בין השאלה "מה?" לשאלה "איך?". כך למשל, הפקת אור היא רעיון בעוד שמנורת ליבון או מנורת פלורסנט עונות לשאלה איך להפיקו. קרא עוד
יריב קדם, עו

עו"ד יריב קדם

יריב קדם, בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטאות חיפה ותל אביב, הינו עו"ד בעל ותק של מעל 20 שנה, נוטריון, הבעלים של משרד עורכי הדין בבעלותו ושל APPLAB – חממה עסקית להקמה וליווי בינלאומי כולל של סטארט-אפים. בעל נסיון משפטי ועסקי רב בליווי חברות וסטארטאפים החל משלב הרעיון ובפעילותם השוטפת בישראל ובעולם. שותף אמון יצירתי בתהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיים והטקטיים של בעלי מניות, דירקטורים, ובעלי העסקים בפעילותם העסקית והמשפטית.

קרא עוד >>

  • מעל 20 שנות ניסיון
  • חממה עסקית לסטארטאפים
  • הייטק בינלאומי
  • ליווי אישי

מרעיון לסטארט-אפ
כשמדובר ברעיון לאפליקציה הדרך הראשונית לבטא אותו באופן משפטי הינה באמצעות פורמט זכויות יוצרים בינלאומי, וכשמדובר ברעיון טכנולוגי הדרך לעשות כן היא באמצעות בקשת פטנט. כשמדובר ברעיון לשירות מסויים, כמו רשת בתי קפה למשל, יש לבטא את הרעיון בתוכנית ביצוע ובתכנית עסקית. לאחר שביטאנו את הרעיון והגנו עליו באמצעות קניין רוחני, נוכל לגשת לשלב הבא והוא הקמת סטארט-אפ, שגם על יישומו ניתן ללמוד באתר זה.

מן התקשורת

ראיון של עו"ד קדם, "שש כלכלי"/ערוץ 1 מיום 10/7/17

מפת הדרכים להקמת סטארט-אפ משלב הרעיון

ראיון ברדיו תל אביב עם ענבר שנהב – פורמט זכויות יוצרים לאפליקציה

שימוש לא חוקי בתמונה ברשתות חברתיות – 'פרקליטים עד הבית', רשת.

איך רובוטים שואבים את הפרטיות שלכם? 'שבע אקטואלי', כאן.

איך מקימים סטארט-אפ לאפליקציה? ראיון ברדיו תל אביב