אייקון, קניין רוחנירישום מדגם

מוצרים מוגנים במדגם
מדגם נרשם לגבי עיצוב מוצר, כלומר היבטים אסטטיים (קווי דמות, צורה, דוגמה או קישוט) חדשים או מקוריים של מוצר שלא נתפרסם קודם לכן בישראל. יש להבדיל בין היבטים אלו של המדגם הראויים לרישום מדגם, לבין היבטיו הפונקציונאליים שאסור לרשום לגביהם מדגם והכללתם במדגם הרשום עלולה לפסול אותו.

קרא עוד
מטוס F16 טס באוויר
יריב קדם, עו

עו"ד יריב קדם

יריב קדם, בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטאות חיפה ותל אביב, הינו עו"ד בעל ותק של מעל 20 שנה, נוטריון, הבעלים של משרד עורכי הדין בבעלותו ושל APPLAB – חממה עסקית להקמה וליווי בינלאומי כולל של סטארט-אפים. בעל נסיון משפטי ועסקי רב בליווי חברות וסטארטאפים החל משלב הרעיון ובפעילותם השוטפת בישראל ובעולם. שותף אמון יצירתי בתהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיים והטקטיים של בעלי מניות, דירקטורים, ובעלי העסקים בפעילותם העסקית והמשפטית.

קרא עוד >>

  • מעל 20 שנות ניסיון
  • חממה עסקית לסטארטאפים
  • הייטק בינלאומי
  • ליווי אישי
היכן וכיצד רושמים מדגם הבקשה לרישום מדגם מוגשת עם שרטוטים מתאימים למחלקת המדגמים אצל רשות הפטנטים שבמשרד המשפטים. הבקשה נבחנת ע"י בוחני מחלקת המדגמים. אם הבקשה קובלה ע"י בוחני המחלקה בסיום התהליך, המדגם יירשם ותוצא תעודת מדגם. הרישום תקף לחמש שנים, וניתן להארכה בחמש שנים כל פעם עד 15 שנה סה"כ כנגד תשלום אגרת חידוש כל פעם. על בסיס המדגם הרשום בישראל ניתן להגיש בקשות מדגם מקבילות בחו"ל בתוך 6 חודשים מהגשת הבקשה בישראל. ייעוץ וליווי משפטי ברישום מדגם כמשרד העוסק בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, משרדנו מספק ייעוץ משפטי וייצוג לרישום מדגם בישראל ובחו"ל.

מן התקשורת

ראיון של עו"ד קדם, "שש כלכלי"/ערוץ 1 מיום 10/7/17

מפת הדרכים להקמת סטארט-אפ משלב הרעיון

ראיון ברדיו תל אביב עם ענבר שנהב – פורמט זכויות יוצרים לאפליקציה

שימוש לא חוקי בתמונה ברשתות חברתיות – 'פרקליטים עד הבית', רשת.

איך רובוטים שואבים את הפרטיות שלכם? 'שבע אקטואלי', כאן.

איך מקימים סטארט-אפ לאפליקציה? ראיון ברדיו תל אביב