אייקון, קניין רוחניחיפוש פטנטים

ייעוץ וליווי משפטי בביצוע חיפוש פטנטים מקצועי
מה מטרת חיפוש פטנטים?
חיפוש פטנטים נעשה למספר תכליות, שהנפוצות בהן הן הכנה להגשת בקשת פטנט וחופש לפעול עם מוצר מסויים חרף פטנט רשום (FTO – Freedom to Operate). קיימות תכליות נוספות כגון איתור פטנט למוצר נתון לצורך קבלת רשיון שימוש בפטנט, מעקב שוטף אחר פטנטים ובקשות פטנט בתחום מסויים ועוד.

קרא עוד
רישום סימן מסחר על אפליקציה
יריב קדם, עו

עו"ד יריב קדם

יריב קדם, בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטאות חיפה ותל אביב, הינו עו"ד בעל ותק של מעל 20 שנה, נוטריון, הבעלים של משרד עורכי הדין בבעלותו ושל APPLAB – חממה עסקית להקמה וליווי בינלאומי כולל של סטארט-אפים. בעל נסיון משפטי ועסקי רב בליווי חברות וסטארטאפים החל משלב הרעיון ובפעילותם השוטפת בישראל ובעולם. שותף אמון יצירתי בתהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיים והטקטיים של בעלי מניות, דירקטורים, ובעלי העסקים בפעילותם העסקית והמשפטית.

קרא עוד >>

  • מעל 20 שנות ניסיון
  • חממה עסקית לסטארטאפים
  • הייטק בינלאומי
  • ליווי אישי
מה ניתן למצוא בחיפוש פטנטים? באמצעות חיפוש פטנטים ניתן לאתר פרטי מידע פורמאליים של פטנטים ובקשות פטנט וכן לבצע ניתוח של תביעות-פטנטים של אותם פטנטים ובקשות פטנט שאותרו בחיפוש. תוצאות החיפוש ישתנו בהתאם למאגרי המידע בהם מבוצע החיפוש. כך למשל למנועי חיפוש מסויימים בתשלום יש גישה למאגרי מידע רבים בו זמנית, חלקם של פטנטים מתורגמים לאנגלית משפות המזרח הרחוק כמו סינית ויפנית.

מן התקשורת

ראיון של עו"ד קדם, "שש כלכלי"/ערוץ 1 מיום 10/7/17

מפת הדרכים להקמת סטארט-אפ משלב הרעיון

ראיון ברדיו תל אביב עם ענבר שנהב – פורמט זכויות יוצרים לאפליקציה

שימוש לא חוקי בתמונה ברשתות חברתיות – 'פרקליטים עד הבית', רשת.

איך רובוטים שואבים את הפרטיות שלכם? 'שבע אקטואלי', כאן.

איך מקימים סטארט-אפ לאפליקציה? ראיון ברדיו תל אביב