אייקון, קניין רוחניביטול סימן מסחר

ייעוץ וייצוג בהליכים לביטול סימן מסחר רשום
ביטול סימן מסחר רשום
בהתאם לפקודת סימני מסחר רשאי כל אדם מעונין להגיש בקשה לביטול רישומו של סימן מסחר לגבי כל או חלק מהמוצרים או השירותים שלגביהם רשום הסימן אם לא היה בו שימוש בתום לב בתוך שלוש השנים שקדמו לבקשת הביטול, או אם לא נעשה בו בפועל שימוש בתום לב וגם לא כוונה לעשות בו שימוש בתום לב גם בתוך תקופה קצרה משלוש שנים שלפני הגשת בקשת הביטול.

קרא עוד
רישום סימן מסחרי
יריב קדם, עו

עו"ד יריב קדם

יריב קדם, בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטאות חיפה ותל אביב, הינו עו"ד בעל ותק של מעל 20 שנה, נוטריון, הבעלים של משרד עורכי הדין בבעלותו ושל APPLAB – חממה עסקית להקמה וליווי בינלאומי כולל של סטארט-אפים. בעל נסיון משפטי ועסקי רב בליווי חברות וסטארטאפים החל משלב הרעיון ובפעילותם השוטפת בישראל ובעולם. שותף אמון יצירתי בתהליכי קבלת ההחלטות האסטרטגיים והטקטיים של בעלי מניות, דירקטורים, ובעלי העסקים בפעילותם העסקית והמשפטית.

קרא עוד >>

  • מעל 20 שנות ניסיון
  • חממה עסקית לסטארטאפים
  • הייטק בינלאומי
  • ליווי אישי
שימוש בתום לב בסימן מסחר העדר "שימוש בתום לב" הינו תנאי לביטול סימן מסחר רשום. הכוונה בביטוי זה הינה למכירה של מוצרים ושירותים שלגביהם מתייחס סימן המסחר במהלך העסקים הרגיל. לפיכך, פקודת סימני המסחר קובעת חזקות מתי אין שימוש בתום לב בסימן מסחר ובהן שימוש בפרסומת בלבד או כאשר מבוטל רשיון השימוש בסימן המסחר ע"י בעל סימן המסחר. ייעוץ וליווי משפטי בהליכי ביטול סימן מסחר כמשרד העוסק בענייני טכנולוגיה, אפליקציות וקניין רוחני, משרדנו מספק ייעוץ משפטי וליווי בהליכים משפטיים בפני רשות הפטנטים לביטול סימן מסחר רשום.

מן התקשורת

ראיון של עו"ד קדם, "שש כלכלי"/ערוץ 1 מיום 10/7/17

מפת הדרכים להקמת סטארט-אפ משלב הרעיון

ראיון ברדיו תל אביב עם ענבר שנהב – פורמט זכויות יוצרים לאפליקציה

שימוש לא חוקי בתמונה ברשתות חברתיות – 'פרקליטים עד הבית', רשת.

איך רובוטים שואבים את הפרטיות שלכם? 'שבע אקטואלי', כאן.

איך מקימים סטארט-אפ לאפליקציה? ראיון ברדיו תל אביב